بهترين دکوراسيون براي اتاق خواب کوچک

بهترين دکوراسيون براي اتاق خواب کوچک

مقاله زير به بررسي چند راهکار و تکنيک پرداخته که کمک مي کند تا دکوراسيون اتاق خواب کوچک را با توجه به نوع نيازتان به وسايل مختلف مانند ميز تحرير بسيار زيبا طراحي کنيد.
مدير سايت
1398/11/6
0 نظر

تخت خواب يکي از مهم ترين آيتم هاي هر اتاق است که نمي توان به سادگي آن را حذف کرد. در اصل هم جنبه زيبايي دارد و هم بسيار کاربردي است. اما در صورتي که قرار باشد در هر اتاق خواب دو يا حتي سه تخت خواب وجود داشته باشد، ديگر نمي توان براي چينش اتاق برنامه ريزي کرد زيرا تخت خواب ها فضاي بسيار زيادي را اشغال خواهند کرد.
اگر قرار است در يک اتاق خواب بيش از يک تخت داشته باشيد پس حتما خريد تخت دو طبقه را به ليست کارهايتان اضافه کنيد. تخت هاي دو طبقه در شکل، اندازه و مدل هاي مختلفي توليد مي شوند که اگر هزينه ي مناسبي در نظر بگيريد مي توانيد يک تخت دوطبقه بسيار با کيفيت تهيه کنيد. تخت هاي دو طبقه تنها جاي يک تخت را مي گيرند و به اين شکل دقيقا جلوي يکي از ديوارهاي اتاق کاملا خالي مي شود و از جاي خالي تخت دوم مي توانيد براي چينش ميزکار يا ميز تحرير بهره ببريد. البته اگر فضاي کافي براي ميز کار نداريد، خريد انواع ميز تاشو مي تواند ايده مناسبي باشد

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر