کابینت آشپزخانه در اهواز (11 نکته برای دکوراسیون منزل) - بایا چوب

کابینت آشپزخانه در اهواز (11 نکته برای دکوراسیون منزل) - بایا چوب

کابینت آشپزخانه در اهواز (11 نکته برای دکوراسیون منزل) - بایا چوب

صحنه سازان حرفه ای در خانه می دانند که چگونه نقاط قوت خانه خود را بازی کنند ، ایرادات آن را پنهان کنند و آن را برای تقریباً همه جذاب کنند. ما با چندین طرفدار حرفه ای در سراسر کشور صحبت کردیم تا نکاتی را در مورد تازه سازی اتاقهای خانه شما بدون شکستن بودجه دریافت کنیم
گروه دکوراسیون داخلی بایا چوب
1400/3/23
0 نظر

11 نکته برای دکوراسیون منزل

 مدت زمان مطالعه : 14 دقیقه 
کابینت آشپزخانه در اهواز | قیمت کابینت آشپزخانه در اهواز | طراحی کابینت آشپزخانه در اهواز | دکوراسیون داخلی در اهواز 

1. در خانه را در قسمت جلو قرار دهید

اگر می خواهید خانه شما اولین تأثیر عالی را ایجاد کند ، درب ورودی را یک رنگ براق و براق کنید. لارا آلن-برت ، نمایشگر مستقر در نیوجرسی می گوید: "قرمز در بسیاری از فرهنگ ها رنگ خوش شانس است." درب قرمز به معنای "خوشامدگویی" مسافران خسته در اوایل آمریکاست و در کلیساها پناهگاهی امن است. به گفته کریستوفر براینینگ ، کارگردان صحنه در سانفرانسیسکو ، دو رنگ دیگر مورد علاقه قرار می گیرند: نارنجی و زرد. هر دو رنگ با شادی و گرما همراه است. یک چیز باید برود: یک درب صفحه قدیمی. خلاص شوید و یا آن را با یک درب طوفانی با شیشه ای تمام طول جایگزین کنید و می توانید آن را برای یک صفحه نمایش داده شده تغییر دهید.
کابینت آشپزخانه در اهواز به شما کمک زیادی میکند. قیمت کابینت آشپزخانه در اهواز
bayachoob.ir 

2. رنگ دیوارها را رنگی روشن و خنثی کنید

به رنگهایی مانند بژ یا خاکستری بخصوص در طبقه اول که جریان مهم است ، بچسبید. Breining می گوید: "شما می خواهید انتقالهای ناخوشایند را به حداقل برسانید." دیوارهای خنثی بیشترین انعطاف پذیری را در تزئینات دارند و به شما امکان می دهند لوازم جانبی خود را به راحتی تغییر دهید.
و اگر دو اتاق کوچک در کنار یکدیگر دارید ، رنگ آمیزی همان رنگ خنثی به آنها کمک می کند احساس بزرگتری داشته باشند. آلن-برت پیشنهاد می کند که به یک نوار رنگ نگاه کنید و یا یک سایه یا دو سایه را بالا و پایین ببرید تا از اتاق به اتاق تغییر کند.
 

3.  اطمینان حاصل کنید که مبل شما روی صندلی های شما صحبت می کند

تصویر چیدمان اتاق نشیمن
به یک لابی زیبا در هتل فکر کنید: مبلمان به صورت گروهی مرتب شده اند که مکالمه را دعوت می کنند. وقتی مبلمان را در اتاق نشیمن خود قرار می دهید ، به دنبال احساس تعادل و صمیمیت مشابه باشید. "یک منطقه مکالمه که به شکل U است ، یک مبل و دو صندلی رو به روی هم در انتهای میز میز قهوه ، یا یک شکل H ، با یک مبل مستقیم از دو صندلی و یک میز قهوه در وسط ، ایده آل است ، "میشل لین ، نمایشگر مستقر در دالاس ، می گوید. یک اشتباه رایج که باید از آن اجتناب کنید: هل دادن همه وسایل به دیوارها. او می گوید: "مردم این کار را می کنند زیرا فکر می کنند این باعث بزرگتر نشان دادن اتاق آنها می شود ، اما در حقیقت ، شناور بودن مبلمان به دور از دیوارها باعث می شود اتاق بزرگتر شود."
کابینت آشپزخانه در اهواز به شما کمک زیادی میکند. قیمت کابینت آشپزخانه در اهواز
 

4. بگذارید خورشید در آشپزخانه شما بدرخشد

سایه های محض در آشپزخانه.
لین می گوید: "وقتی صحبت از پارچه های سنگین و منسوخ می شود ، یک بانک پنجره برهنه بهتر از یک زشت است." در حالت ایده آل ، پانسمان های پنجره باید عملکردی و ظریف داشته باشند: فکر کنید کاملاً مخلوط با پانل های تمام طول است. اگر اتاق شما آفتاب زیادی می گیرد ، رنگ های روشن را که کمرنگ نمی شوند انتخاب کنید. توصیه شده ترین پارچه های سبک برای تابلوها ، مخلوط های پنبه ای ، پارچه ای و ابریشمی است زیرا تمایل دارند به خوبی آویزان شوند.
کابینت آشپزخانه در اهواز به شما کمک زیادی میکند. قیمت کابینت آشپزخانه در اهواز
bayachoob.ir

5. حداقل در هر اتاق آینه آویزان شوید

"آینه ها می توانند باعث روشنایی فضا شوند زیرا آنها نور اطراف اتاق را برمی تابند." "Breining می گوید. اما قرار دادن یکی در یک مکان اشتباه تقریباً به اندازه نداشتن آن می تواند بد باشد. آینه ها را روی دیوارهای عمود بر پنجره ها قرار دهید ، نه مستقیم با آنها. آویختن آینه درست روبروی پنجره می تواند در واقع نور را از پشت پنجره برگرداند.
 

6. مقیاس بندی آثار هنری به دیوار شما

بریینگ می گوید: "چند چیز مسخره تر از آویزان کردن هنرهای کوچک مبهوت روی دیوار وجود دارد." وسط یک عکس باید در سطح چشم باشد. اگر یک نفر قد کوتاه و دیگری بلند قد است ، قد او را متوسط ​​کنید. مقیاس را نیز در نظر بگیرید. برای یک دیوار بزرگ ، با یک قطعه بزرگ بزرگ شوید یا قطعات کوچکتر را به سبک گالری گروه کنید. برای مورد دوم ، تصاویر را خیلی فاصله نگذارید. 2 تا 4 اینچ بین موارد معمولاً بهترین به نظر می رسد.
کابینت آشپزخانه در اهواز به شما کمک زیادی میکند. قیمت کابینت آشپزخانه در اهواز
 

7. روشنایی خود را لایه بندی کنید

آشپزخانه با سه نوع نورپردازی.
هر اتاق باید دارای سه نوع نور باشد: محیط ، که نور کلی را تأمین می کند و اغلب از وسایل سقف ناشی می شود. وظیفه ، که اغلب در یک جزیره آشپزخانه یا یک گوشه خواندن یافت می شود. و لهجه ، که بیشتر تزئینی است ، برجسته می کند ، مثلاً ، آثار هنری را برجسته می کند. برای یک اتاق نشیمن ، باید حداقل 3 وات (42 لومن) در هر فوت مربع داشته باشید. یک ترفند بصری Breining قسم می خورد: استفاده از نورهای روشن. وی می گوید: "قرار دادن نور كانستر یا مشعل در گوشه ، باعث درخشش سقف و بزرگتر نشان دادن اتاق می شود."
 

8. فرش های لنگر دار زیر پاهای مبلمان

فضای داخلی اتاق نشیمن با مبلمان فرش شده است.
برای فرش منطقه این قوانین اساسی را رعایت کنید: Breining می گوید: "در یک اتاق نشیمن ، هر چهار پایه مبل و صندلی در یک گروه مبلمان باید روی آن قرار بگیرد ؛ فرش باید محل نشستن را مشخص کند." وی می افزاید: "حداقل ، دو پایه جلوی مبل و صندلی ها باید روی آن قرار بگیرند." حتی اتاق های نشیمن با نسبت های کمتر از سخاوتمندی معمولاً به یک فرش 8 در 10 فوت یا 9 در 12 فوت نیاز دارند تا بتوانند به درستی محل نشستن را در خود جای دهند. با اندازه فرش خیلی کوچک شوید و همه چیز از اندازه خارج می شود.
کابینت آشپزخانه در اهواز به شما کمک زیادی میکند. قیمت کابینت آشپزخانه در اهواز
 

9.آشفتگی ها را حذف کنید 

هرچه بیشتر در یک خانه زندگی کنید ، با گذشت زمان کمتر شاهد آشفتگی خواهید بود. بعضی اوقات به یک جفت چشم تازه احتیاج دارید. برای مقابله با قفسه های کتاب و کمد ، که به
 گفته سازندگان ، اغلب با دو برابر وسایل مورد نیاز خود بسته بندی می شوند ، می توانید یک سازمان دهنده را برای چند ساعت استخدام کنید (انتظار می رود هر ساعت 35 تا 150 دلار بپردازید ، بسته به محل زندگی شما).
 جیب زدن نشان می دهد آنچه را که در قفسه های شما است 50 درصد کاهش دهید. سپس دسته های افقی کتاب را در میان ردیف های عمودی مخلوط کرده و اشیا decorative تزئینی ، مانند کاسه ها یا گلدان ها را در میان آنها مخلوط کنید.
کابینت آشپزخانه در اهواز به شما کمک زیادی میکند. قیمت کابینت آشپزخانه در اهواز
 

10. از ترفندهای بصری برای بالا بردن سقف استفاده کنید

پرده های بلند در اتاق خواب.
اگر سقف هایتان در سمت پایین قرار دارد ، آنها را سفید رنگ کنید تا فضای اتاق کمتر لک شود. پرده های بالاتر از پنجره ها را آویزان کنید ، آلن برت را پیشنهاد می دهد تا چشم شما را فریب دهد که اتاق بلندتر است. ابعاد بیشتر پرده های استاندارد 84 یا 96 اینچ است و به شما امکان می دهد قبل از کوتاه شدن طول ، حدود 3 اینچ از قسمت پنجره بالاتر بروید. اگر می خواهید آنها را بالاتر آویزان کنید ، باید پارچه های سفارشی سفارش دهید. عاشق پانل های طرح دار هستید؟ راه راه عمودی را امتحان کنید. خطوط به صورت بصری دیوارهای شما را می کشد. تکیه دادن آینه بزرگ به دیوار نیز می تواند باعث بلندتر به نظر رسیدن اتاق شود.
کابینت آشپزخانه در اهواز به شما کمک زیادی میکند. قیمت کابینت آشپزخانه در اهواز
 

11. به سیندرلا درمان های قدیمی بدهید

آشپزخانه با کابینت های رنگ آمیزی شده.
وسایل قرار ملاقات دارید؟ آنها را با استفاده از اسپری رنگ و کیت های ارزان قیمت دوباره جبران کنید. Breining می گوید: "یک لوستر برنجی دهه 1980 می تواند با یک پوشش سریع اسپری برنز یا نیکل ساتن-نیکل روحیه تازه ای به خود بگیرد." کابینت های آشپزخانه منسوخ شده نیز از چند لایه رنگ سفید و سخت افزار جدید بهره می برند. و اگر فکر می کردید هیچ امیدی به میزهای پیشخوان فورمیکا نیست ، دوباره فکر کنید. قسم خوردن قسم های Rust-Oleum Countertop Transformations ، یک محصول ضد ضدعفونی کننده DIY که از سنگ تقلید می کند ، حتی زشت ترین پیشخوان دهه 1970 را تازه جلوه می دهد. کاری که باید انجام شود: صفحه های سوئیچ ترک خورده و تطبیق ناپذیر و روکش های خروجی را برای موارد مطابق به روز عوض کنید. لین می گوید: "هیچ چیز مانند صفحه سوئیچ خنده دار و بادامی رنگ فضای تازه ای را به پایین نمی کشد."
کابینت آشپزخانه در اهواز به شما کمک زیادی میکند. قیمت کابینت آشپزخانه در اهواز
bayachoob.ir 

15 ایده برای طراحی آشپزخانه که از فضای کوچک نهایت استفاده را می کنند 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر