قیمت کابینت آشپزخانه در اهواز (12 ایده طراحی آشپزخانه کوچک برای خانه چیست؟) - بایا چوب

قیمت کابینت آشپزخانه در اهواز (12 ایده طراحی آشپزخانه کوچک برای خانه چیست؟) - بایا چوب

قیمت کابینت آشپزخانه در اهواز (12 ایده طراحی آشپزخانه کوچک برای خانه چیست؟) - بایا چوب

داشتن یک آشپزخانه کوچک مشکلی ندارد. مگر اینکه در خارج از آشپزخانه خود یک شرکت پذیرایی را اداره کنید ، لازم نیست که غاری باشد. در واقع آشپزخانه های کوچکی فایده هایی دارند ، به شرطی که خوب طراحی شده باشند. با یک چیدمان مناسب و برخی ایده های طراحی هوشمند ، شما می توانید آشپزخانه رویاهای خود را بدون در نظر گرفتن اندازه اندازه داشته باشید. در مورد تمام ایده های کوچک آشپزخانه که هرگز به آنها نیاز دارید ، مطالعه کنید.
الهه شاهین
1400/3/19
0 نظر

12 ایده طراحی آشپزخانه کوچک برای خانه چیست؟

قیمت کابینت آشپزخانه در اهواز چگونه است؟
قیمت کابینت در اهواز چگونه محاسبه میشود؟
کابینت آشپزخانه اهواز

اولین چیز اول: ایده های کوچک طرح چیدمان آشپزخانه
اگر در حال ساخت آشپزخانه جدید هستید یا آشپزخانه قدیمی را به شدت بازسازی می کنید ، این تصمیم را دارید که درباره همه چیدمان تصمیم بگیرید. در اصل چهار طرح اصلی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. ایده های مختلف طراحی در این مقاله با برخی از طرح ها بهتر کار می کنند ، بنابراین بیایید با اصول اولیه آشنا شویم:
 
قیمت کابینت آشپزخانه در اهواز  

1.(قیمت کابینت آشپزخانه در اهواز (آشپزخانه یک جداره

آشپزخانه های یک جداره و مستقیم در آپارتمان های کوچک و کاندوها رایج است. در این طرح ، تمام وسایل خانگی ، کابینت ها و پیشخوان ها در برابر یک دیوار قرار می گیرند (از این رو نام آن است). تا جایی که خیلی فضا را تنگ نکنید ، آشپزخانه یک جداره بهترین ایده نیست. خط مستقیم اجازه گردش عالی نمی دهد.
قیمت کابینت آشپزخانه در اهواز چگونه است؟
قیمت کابینت در اهواز چگونه محاسبه میشود؟
کابینت آشپزخانه اهواز

2.(قیمت کابینت آشپزخانه در اهواز (طرح یک آشپزخانه دیواری مفهوم باز

آشپزخانه گالی مانند نسخه سوپ آشپزخانه مستقیم است. وسایل خانگی ، پیشخوان ها و کابینت ها در دو طرف فضای باریک به صورت مستقیم قرار گرفته اند. "گالی" از نام آشپزخانه های باریک و طولانی در کشتی ها ، قطارها و هواپیماها گرفته شده است. به همین دلیل ، می بینید که آشپزخانه های گلی چگونه از فضاهای کوچک به طور کارآمد استفاده می کنند. با این حال ، آنها می توانند تا حدودی احساس تنگی کنند.
 

3.(قیمت کابینت آشپزخانه در اهواز (آشپزخانه گالری کوچک

آشپزخانه L شکل
در طرح L شکل ، وسایل خانگی و میزها در گوشه ای قرار گرفته و در امتداد دیواره های عمود قرار دارند. ممکن است یک جزیره در فضای باز در داخل L. وجود داشته باشد یا نداشته باشد. آشپزخانه L شکل در حالی که احساس باز بودن را فراهم می کند ، فضای پیشخوان و فضای ذخیره سازی زیادی را فراهم می کند.
قیمت کابینت آشپزخانه در اهواز چگونه است؟
قیمت کابینت در اهواز چگونه محاسبه میشود؟
کابینت آشپزخانه اهواز
 

4.(قیمت کابینت آشپزخانه در اهواز (طرح و ایده های آشپزخانه سفید

آشپزخانه نعل اسبی یا G
این نوع آشپزخانه که نسخه گسترده ای از L شکل است ، شامل شمارنده هایی است که حداقل سه طرف محوطه کار آشپزخانه را احاطه کرده است. این چیدمان بیشتر برای آشپزخانه های بزرگ دیده می شود. یک خانه کوچک ممکن است از هر طرف فضای کافی برای پیشخوان نداشته باشد. اما در خانه ای با نقشه باز ، شاید بتوانید آشپزخانه کوچکی از این سبک را جای دهید.
کابینت آشپزخانه اهواز  

5.(آشپزخانه U قیمت کابینت آشپزخانه در اهواز (شکل در یک خانه کوچک

اینها تنها چهار ایده اساسی برای چیدمان آشپزخانه است. برای طراحی چیدمان مناسب خانه از آنها به عنوان نقاط شروع استفاده کنید. همانطور که روی چیدمان خود کار می کنید ، قانون مثلث کار آشپزخانه را به خاطر بسپارید: یخچال ، اجاق گاز و سینک ظرفشویی را مرتب کنید تا به صورت مثلث درآیند. این طرح گردش کار کارآمد در آشپزخانه شما را تضمین می کند.
قیمت کابینت آشپزخانه در اهواز چگونه است؟
قیمت کابینت در اهواز چگونه محاسبه میشود؟
کابینت آشپزخانه اهواز
 

6.(قیمت کابینت آشپزخانه در اهواز (طرح آشپزخانه آبی

بسته به نوع چیدمانی که انتخاب می کنید و اینکه با چه فضایی باید کار کنید ، همچنین باید تصمیم بگیرید که آیا آشپزخانه شما جزیره ای دارد. یک آشپزخانه کوچک با یک جزیره ایده ای دیوانه وار به نظر می رسد ، اما روش های زیادی برای ترکیب آن وجود دارد. اگر قصد دارید یک جزیره ثابت و غیر قابل حرکت داشته باشید ، آن را در طراحی چیدمان خود بگنجانید. در غیر این صورت ، در پایین صفحه به ایده های کوچکتر جزیره آشپزخانه خواهیم پرداخت.
 

7.(قیمت کابینت آشپزخانه در اهواز (ایده های طراحی

در این مرحله ، فکر کنید که چگونه آشپزخانه خود را تزئین می کنید. دیوارها چه رنگی خواهند داشت؟ پیشخوان ها چه رنگی خواهند داشت؟ کف چگونه خواهد بود؟ موارد بسیاری وجود دارد که باید در نظر گرفت ، اما اینکه در مراحل اولیه مشخص شود ، زمان انتخاب میز پیشخوان ، کابینت و مبلمان راحت تر خواهد بود.
رنگ های روشن ، به ویژه در دیوارها ، در آشپزخانه های کوچک عالی است. دیوارهای روشن باعث می شوند فضا احساس باز شود. همین مورد را می توان در مورد پیشخوان ها و کابینت های رنگ روشن نیز گفت. البته ، شما مجبور نیستید همه چیز را روشن کنید. برجسته سازی دیوارهای روشن و رنگارنگ با میزهای تیره می تواند عالی به نظر برسد. یک کف چوبی تیره با رنگ های روشن و خاکی روی دیوارها نیز می تواند زیبا به نظر برسد. رنگ ها و الگوهایی که انتخاب می کنید باید سلیقه شخصی شما را نشان دهد. ما هرچه پیش برویم در کابینت ، پیشخوان و سایر ایده های طراحی خاص فرو خواهیم رفت.

8.(قیمت کابینت آشپزخانه در اهواز (آشپزخانه رنگ روشن

چیزهایی که باقی می مانند: ایده های تزئین وسایل و مبلمان
هنگامی که به یک چیدمان رسیدید (یا اگر آشپزخانه جدیدی درست نمی کنید) ، وقت آن است که قسمت عمده طراحی آشپزخانه کار کنید. انتخاب کابینت ها ، پیشخوان ها ، نورپردازی و به طور کلی سبک بصری آشپزخانه کوچک شما تفاوت بین فضای تنگ و تاریک و آشپزخانه روشن و کاربردی است.
 
قیمت کابینت آشپزخانه در اهواز  

9.(قیمت کابینت آشپزخانه در اهواز (ایده های ضد

با فرض اینکه شما از قبل چیدمان خود را برنامه ریزی کرده اید ، در مورد پیشخوان ها اساساً دو نکته دیگر باید در نظر گرفته شود: چه شکلی خواهند بود و از چه ساخته می شوند؟ طراحی پیشخوان شما باید مکمل سایر آشپزخانه شما باشد. یک میز پیشخوان ساده از سنگ سفید و سفید یا مایل به گلیک سبک ایده خوبی برای آپارتمان های کوچک است ، زیرا فضای یکنواخت وقفه بصری خوبی را در فضای شلوغ ایجاد می کند. شمارنده های چوب همیشه یک ظاهر عالی هستند. رنگ های روشن چوبی به نظر سنتی و روستایی می آیند ، در حالی که رنگ های تیره جلوه و ظرافت را نشان می دهند. اگر تاریکی مورد توجه شما باشد ، میزهای مشکی در یک طرح رنگی تیره به خوبی کار می کنند ، اما همچنین می توانند کابینت ها یا دیوارهای رنگارنگ را جبران کنند. رنگ های میانی ، مانند خاکستری یا بژ ، همه کاره هستند و با تعداد زیادی طرح مختلف کار می کنند.
قیمت کابینت آشپزخانه در اهواز چگونه است؟
قیمت کابینت در اهواز چگونه محاسبه میشود؟
کابینت آشپزخانه اهواز
 

10.(قیمت کابینت آشپزخانه در اهواز (طرح پیشخوان بلوک قصابی

مطمئناً ، گزینه های رنگ نیز به نوع سطحی که برای پیشخوانهای خود انتخاب می کنید نیز بستگی دارد. ورقه ورقه یک انتخاب اساسی در بودجه است. تقریباً در هر رنگ و طرحی که انتخاب کنید در دسترس است اما به اندازه سایر گزینه ها دوام ندارد. سنگ همیشه یک انتخاب عالی است. میزهای پیشخوان سنگی تقریباً تخریب پذیر نیستند و در سایه ها و الگوهای زیادی موجود هستند. میزهای سنگی گران هستند ، اما این یکی از مزایای بزرگ یک آشپزخانه کوچک است: سطح کمتری برای پوشش دارید ، بنابراین می توانید مواد زیبایی را تهیه کنید!
میزهای چوبی یا بلوک قصابی به راحتی در طرحهای سنتی و مدرن جای می گیرند. اگر ظاهر چوب را دوست دارید ، اما از میزهای تمام چوبی مطمئن نیستید ، میزهای آشپزخانه سنگی و یک جزیره بلوک قصابی را برای آشپزخانه خود در نظر بگیرید.
 
کابینت آشپزخانه اهواز  

11.(قیمت کابینت آشپزخانه در اهواز (ایده های کابینه

در مورد کابینت ها ، یک قانون مهم باید برای آشپزخانه های کوچک رعایت کنید: حداکثر استفاده از فضا. وقتی فضا در یک قیمت بالا باشد ، اتلاف آن جرم محسوب می شود. از انتخاب کابینت هایی که تا سقف امتداد دارند نترسید (مگر اینکه سقف شما به طور غیرمعمولی بلند باشد!). در صورت امکان ، فضاهای خالی - حتی کوچک - را با فضای قابل استفاده در کابینت پر کنید. برای آشپزخانه های بسیار کوچک ، به ویژه آشپزخانه های گالی ، به جای درهای تاب دار منظم ، درهای کشویی کابینت را در نظر بگیرید. کشوها بیشتر از کابینت ها از فضا استفاده کارآمد دارند ، بنابراین در نظر داشته باشید که کشوهای اضافی را به مجموعه کابینت پایین خود اضافه کنید.
 

12.(قیمت کابینت آشپزخانه در اهواز (کابینت های مختلف برای یک آشپزخانه

شکل ظاهری کابینت های شما تصمیم دیگری است که باید بگیرید. همانند پیشخوان ها ، طرحی را انتخاب کنید که با برنامه کلی شما برای آشپزخانه هماهنگ باشد. اولین قدم انتخاب نمایه درب است. درهای تخته کاملاً مسطح هستند ، در حالی که پروفیل های فرورفتگی یا میترک دارای الگوهای سه بعدی هستند. درهای اسلب برای تم آشپزخانه مدرن یا مینیمالیستی عالی هستند ، در حالی که گزینه های دیگر می توانند احساس سنتی تری ایجاد کنند.
با توجه به این نکته ، توجه بعدی به رنگ است. در آشپزخانه های کوچک ، رنگ های روشن همیشه ایده خوبی است ، زیرا باعث بزرگتر و بازتر نشان دادن فضا می شود. کابینت های تیره که با صفحات میز و کف روشن احاطه شده اند می توانند تضاد زیبایی ایجاد کنند.
قیمت کابینت آشپزخانه در اهواز چگونه است؟
قیمت کابینت در اهواز چگونه محاسبه میشود؟
کابینت آشپزخانه اهواز
 
یک ایده غیرمعمول کابینت برای آشپزخانه های کوچک ، نداشتن کابینت است! داشتن قفسه های باز احساس آشپزخانه را بسیار بازتر می کند. همچنین فضای بیشتری برای تزئین در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید برخی از قفسه های خود را صرفاً برای اهداف زیبایی شناختی استفاده کنید. روش قفسه باز به ویژه در آشپزخانه های گالی که می توانند با کابینت های کامل در هر دو طرف احساس کمی انباشتگی داشته باشند ، بسیار مثر است. 
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر