طراحی کابینت آشپزخانه در اهواز(10 قانون تزئین ساده برای چیدمان مبلمان) - بایا چوب

طراحی کابینت آشپزخانه در اهواز(10 قانون تزئین ساده برای چیدمان مبلمان) - بایا چوب

طراحی کابینت آشپزخانه در اهواز(10 قانون تزئین ساده برای چیدمان مبلمان) - بایا چوب

چیدمان مبلمان می تواند کاری دلهره آور باشد. وقتی با یک اتاق خالی روبرو هستید ، پر کردن آن به روشی عملی و زیبا از نظر زیبایی ، کاری طاقت فرسا به نظر می رسد. اما طی سالیان گذشته ، طراحان داخلی تعدادی از اصول ساده را که به راحتی قابل استفاده هستند ، تشخیص داده اند. فقط این قوانین عقل سلیم را دنبال کنید و متوجه خواهید شد که چیدمان مبلمان به هر حال خیلی ترسناک نیست.
الهه شاهین
1400/3/12
0 نظر

طراحی کابینت آشپزخانه در اهواز(10 قانون تزئین ساده برای چیدمان مبلمان)

دپارتمان: شرکت راشین وب - تعداد کلمات: 1180 کلمه - مدت زمان مطالعه: 10 دقیقه 
(یک نقطه کانونی انتخاب کنید) طراحی کابینت آشپزخانه در اهواز
هرگز قدرت یک نقطه کانونی در یک اتاق را دست کم نگیرید. بعضی اوقات به طور طبیعی ظاهر می شوند ، مثلاً اگر پنجره برجسته ای داشته باشید یا یک شومینه توکار داشته باشید ، در بعضی مواقع دیگر ممکن است لازم باشد خود آنها را ایجاد کنید ، مانند واحدهای رسانه ای و تلویزیون ها. نقطه کانونی که انتخاب کردید ، تصمیم بگیرید و به آن پایبند باشید. شما می خواهید تا آنجا که ممکن است مبلمان آن را مرتب کنید. 
 
طراحی کابینت آشپزخانه در اهواز  

(مبلمان را به دیوارها فشار ندهید) قیمت کابینت آشپزخانه در اهواز

اندازه اتاق تعیین می کند که چقدر می توانید مبلمان خود را از دیوار دور کنید ، اما حتی در یک فضای کوچک ، با قرار دادن چند اینچ بین پشت قطعات مبلمان و وسایل ، می خواهید به قطعات کمی فضای تنفس اختصاص دهید. دیوارها. با وجود اعتقاد رایج ، این فضای کم می تواند اتاق ها را بزرگتر کند. مطمئناً اگر فضای بیشتری دارید ، در صورت تمایل مبلمان را طوری مرتب کنید که در وسط اتاق قسمت های مکالمه ایجاد شود و چند فوت بین دیوارها و مبلمان باقی بماند.
کابینت آشپزخانه اهواز
خرید کابینت آشپزخانه در اهواز
کابینت قسطی اهواز
 

(مناطق مکالمه ایجاد کنید) طراحی کابینت آشپزخانه در اهواز

افراد به طور طبیعی باید بتوانند بدون اینکه گردن خود را جرثقیل بزنند یا در اتاق فریاد بزنند با یکدیگر صحبت کنند. مبل ها و صندلی ها را رو به روی هم قرار دهید (لزوماً صاف نیست ، بلکه نزدیک است) ، و به همین دلیل آنها به اندازه کافی نزدیک هستند که افراد می توانند بدون بلند کردن صدا صحبت کنند. اگر اتاق خیلی بزرگ است ، چندین زمینه مکالمه ایجاد کنید.
 

(تعادل را هنگام چیدمان مبلمان پیدا کنید) قیمت کابینت آشپزخانه در اهواز

تعادل همیشه در تزئین مهم است و هرگز بیشتر از چیدمان مبلمان و سایر وسایل اتاق نشیمن. اندازه و محل قرارگیری قطعات مختلف را در نظر داشته باشید ، اطمینان حاصل کنید که همه قطعات بزرگ یا کوچک را در یک منطقه یا در یک طرف اتاق قرار ندهید ، که باعث می شود فضا دچار انحراف و کمی ناآرام شود. همچنین اطمینان حاصل کنید که اشکال متنوع است - برای مثال اگر صندلی هایی با خط مستقیم دارید ، یک میز قهوه گرد را در نظر بگیرید.
کابینت آشپزخانه اهواز
خرید کابینت آشپزخانه در اهواز
کابینت قسطی اهواز
قیمت کابینت آشپزخانه در اهواز  

(جریان ترافیک را در نظر بگیرید) طراحی کابینت آشپزخانه در اهواز

یکی از مهمترین مواردی که هنگام چیدمان مبلمان در هر اتاق باید به آن توجه کنید ، جریان ترافیک است. مردم نباید برای عبور از داخل اتاق ، اسباب و اثاثیه یا یکدیگر را لگدمال کنند. اطمینان حاصل کنید که بین میز و مبل و بین صندلی ها چند فوت فاصله دارید (چند اینچ بگیرید یا چند اینچ بگیرید). مسیری روشن ایجاد کنید تا افراد بتوانند بدون مشکل از یک انتهای اتاق به سر دیگر راه بروند.
 

(از فرش هایی با اندازه مناسب استفاده کنید) قیمت کابینت آشپزخانه در اهواز

فرشهای منطقه متعلق به مبلمان هستند - اگر بتوانید آنها را مدیریت کنید ، همه مبلمان هستند. قرار گرفتن در معرض کف در لبه های اتاق خوب است ، اما هنگام استفاده از فرش منطقه ، اطمینان حاصل کنید که به اندازه کافی بزرگ باشد تا تمام مبلمان در یک چیدمان صندلی بتوانند روی آن قرار بگیرند. حداقل می خواهید پاهای جلوی قطعات بزرگ روی فرش بنشینند (در صورت لزوم پشت ها می توانند روی زمین باشند).
کابینت آشپزخانه اهواز
خرید کابینت آشپزخانه در اهواز
کابینت قسطی اهواز
طراحی کابینت آشپزخانه در اهواز

(یک میز قهوه بزرگ تهیه کنید) طراحی کابینت آشپزخانه در اهواز

در مورد میزهای قهوه ، بیشتر اوقات بزرگتر بهتر است. یک میز قهوه بزرگ در وسط یک منطقه نشیمن هم برای زیبایی و هم برای عملکرد عالی است. این به عنوان یک لنگر برای اتاق عمل می کند و فضای زیادی را برای مردم برای قرار دادن نوشیدنی یا برای نمایش لوازم جانبی مورد علاقه شما ایجاد می کند. یک میز بزرگ همچنین دسترسی راحت تری از صندلی های اطراف آن را فراهم می کند. با این اوصاف ، اطمینان حاصل کنید که فضای کافی برای نشستن و میز قهوه برای عبور و مرور افراد وجود ندارد (حدود 18 اینچ). و اگر نمی توانید یک میز قهوه بزرگ بزرگ پیدا کنید ، دو میز کوچکتر یا میز میز قهوه دیگر می تواند جایگزین خوبی باشد.

(جداول را در طول Arm قرار دهید) قیمت کابینت آشپزخانه در اهواز

هر صندلی باید به راحتی به میز کنار یا میز قهوه دسترسی داشته باشد. از چیدمانهایی که مردم را مجبور به حرکت از روی صندلی های خود می کنند ، برای برپایی یا بازیابی نوشیدنی ها خودداری کنید. وقتی نوبت به ارتفاع میز می رسد:
 

میزهای کناری باید تقریباً هم ارتفاع بازوهای صندلی مجاور باشند (اگر این امکان وجود ندارد ، پایین تر بهتر است).

برای میزهای قهوه ، ارتفاع باید همان ارتفاع صندلی های صندلی / مبل یا کمتر باشد.
بگذارید نور باشد
روشنایی یکی از مهمترین عناصر هر اتاق است و غالباً از آن غفلت می شود. همیشه از ترکیبی از روشنایی بالای سر ، چراغ های کف و چراغ های میز (و اگر می توانید از قلاب های قلابی) استفاده کنید. چراغ کف در انتهای مبل یا پشت صندلی برجسته عالی به نظر می رسد. چراغ های رومیزی روی میزهای کناری ، قفسه ها و حتی روکش ها بسیار زیبا به نظر می رسند. نور لازم است تا در سطوح مختلف قرار گیرد تا به درستی متعادل شود ، بنابراین از انواع وسایل به طور آزادانه در اتاق خود استفاده کنید. 
 
قیمت کابینت آشپزخانه در اهواز  

از آثار هنری با اندازه مناسب استفاده کنید

چیزهایی که به دیوار آویزان شده اند - خواه هنر باشد ، آینه یا اشیا objects مجسمه سازی - باید به طور استراتژیک و متناسب با مبلمان قرار گیرند. به عنوان مثال ، یک عکس کوچک را از پشت مبل خود آویزان نکنید. در عوض ، از یک قطعه بزرگ که تقریباً دو سوم طول مبل است استفاده کنید یا از یک گروه قطعات استفاده کنید. اگر کاملاً مصمم به استفاده از یک قطعه هنری خاص هستید که خیلی کوچک است ، آن را در یک قاب بزرگتر و یک مات بزرگ دور آن قرار دهید تا بتواند هنگام قرار گرفتن در کنار یک قطعه مبلمان بزرگ ، خودش را نگه دارد.
 

همه اش را بگذار کنار هم

در مورد چیدمان مبلمان و لوازم جانبی بهتر است اگر برنامه شما خرید قطعات جدید است ، از قبل برنامه ریزی کنید. یا از طرح ریز آنلاین یا کاغذ گرافی به سبک قدیمی برای ترسیم نقشه طبقه مورد نظر خود استفاده کنید. این تنها روش مطمئن برای دانستن این است که آیا اوضاع به همان شکلی که می خواهید مناسب است یا خیر. 
کابینت قسطی اهواز

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر