ایده های متفاوت از دکوراسیون داخلی در اهواز 2021 بهترین دکوراسیون داخلی - بایا چوب

ایده های متفاوت از دکوراسیون داخلی در اهواز 2021 بهترین دکوراسیون داخلی - بایا چوب

ایده های متفاوت از دکوراسیون داخلی در اهواز 2021 بهترین دکوراسیون داخلی - بایا چوب

طراحی و دکوراسیون داخلی در اهواز با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت - جدیدترین ایده های دکوراسیون داخلی در اهواز رو می تونید در بایا چوب ببینید.دکوراسیون داخلی در اهواز
1400/3/15
0 نظر

13 ایده طراحی و دکوراسیون داخلی در اهواز

 

1 -دکوراسیون داخلی در اهواز (اضافه کردن وسایل تزئینی مشکی)

 
رنگ اصلی مورد استفاده در دکوراسیون داخلی رنگ مشکی است اما منظورمان این نیست که شما باید منزلتون رو کامل سیاه کنید. شما می تونید با اضافه کردن چند وسیله تزئینی مشکی به راحتی دکوراسیون خونه تون رو شیک و زیبا کنید.
دکوراسیون داخلی در اهواز 

2 -دکوراسیون داخلی در اهواز (از مبلمان تیره استفاده کنید)

لزومی نداره که کل دیوار خونه تون رو مشکی کنید (مگر اینکه به رنگ تیره علاقه ی زیادی داشته باشید) فقط کافیه برخی از وسایل منزل رو مثل مبل یا میزتون رو مشکی انتخاب کنید. در واقع وقتی دیوارهای سفید با وسایل مشکی خونه ترکیب می شوند یک طراحی داخلی بسیار مناسب به شما می دهند.
دکوراسیون داخلی در اهواز 
 مدل های جذاب برای میز ناهار خوری
 

3 -طراحی و دکوراسیون داخلی اهواز (استفاده از شمع ها برای تغییر روحیه)

هیچ خونه ای بدون داشتن مقدار زیادی شمع کامل نیست. آنها فقط روشنایی و گرما ایجاد نمی کنند ، بلکه یک فضای الهام بخش به منزل شما می بخشد.
 دکوراسیون داخلی در اهواز
 با انواع جزیره آشپزخانه آشنا شوید به همراه مزایای آن
 

4 -دکوراسیون داخلی در اهواز (اضافه کردن لوستر برای جذابیت)

استفاده از نور شمع گزینه ی بسیار عالی برای تغییر روحیه است اما انتخاب لوستر می تونه گزینه اصلی برای اضافه کردن تجمل به فضای منزل شما باشد. اگر خونه تون فضای کوچک یا سقف کوتاهی داره ، مجبور نیستید که به دنبال یک لوستر بزرگ برید حتی با انتخاب کوچکترین وسایل روشنایی می تونید دکوراسیون داخلی منزل تون رو تغییر دهید.
طراحی و دکوراسیون داخلی اهواز 
 
 ایده های جدید برای کابینت آشپزخانه 2021
 

5-دکوراسیون داخلی در اهواز (ترکیب رنگ سبز زمردی و بنفش)

براساس بررسی های انجام شده ترکیب رنگ بنفش با رنگ سبز می تونه برای بعضی از افراد انتخاب مناسبی باشد در واقع این ترکیب رنگ یک فضای سنتی تری به خانه ی شما می دهد.
 دکوراسیون داخلی اهواز
 

6-دکوراسیون داخلی در اهواز (استفاده از قاب ها)

قاب های عکس و تابلو ها تاثیر زیادی در طراحی منزل شما دارد البته اگر از آن‌ها به درستی استفاده کنید تناسب اندازه قاب ها و محل قرار دادنشون خیلی مهم است. تابلوهای نقاشی، عکس‌ های معروف، و یا حتی تابلوهای فرش‌ می تونه بهترین گزینه ها برای دکوراسیون داخلی شما باشد.
 دکوراسیون داخلی در اهواز
 جدیدترین مدل های کابینت آشپزخانه اهواز
 

7 -دکوراسیون داخلی در اهواز (ایده سبک صنعتی)

این سبک از طراحی داخلی منزل در کشور های اروپایی ایجاد شده است با دیدن آن حس ناتمام بودن به بیننده منتقل می‌شود ، مثلا استفاده از آجر یا الوار های چوبی. همچنین شاید در خانه بعضی افراد ترکیب مبلمان چرم و جعبه‌ هایی که شکل و حروف خارجی روی آن ها پرینت شده را دیده اید که همگی المان‌ های این سبک طراحی داخلی صنعتی هستند.
 طراحی و دکوراسیون داخلی اهواز
 طراحی دکوراسیون و خرید کابینت آشپزخانه در اهواز مدل 2021
 

8 -دکوراسیون داخلی در اهواز (سبک غربی)

اگر تشخیص دهید که سبک غربی برای شما مناسب است؛باید در انتخاب لوازم دکوری و اثاثیه منزل از رنگ های تیره مثل زرشکی، سبز یشمی و سورمه‌ای استفاده می‌کند پارچه‌ های گران‌ قیمت و طرح‌‌ دار که جنس ابریشمی هستند همگی سبک غربی دارند. این سبک یادآور زندگی اشرافی فرانسوی‌ ها و انگلیسی‌ ها است که وسایل  دکوری منزل‌شون رو با دقت و  هزینه ی بالا خریداری کرده اند.
دکوراسیون داخلی در اهواز 

9 -دکوراسیون داخلی در اهواز (سبک خاورمیانه)

این سبک از دکوراسیون داخلی برای ایرانی‌ ها بسیار مناسب است چون تمامی وسایل اصلی سبکی خاص در دکوراسیون دارد. رنگ‌ های انتخاب شده برای طراحی منازل خاورمیانه‌ بیشتر از رنگ نارنجی و قرمز می باشد.
 طراحی و دکوراسیون داخلی اهواز
 

10 -دکوراسیون داخلی اهواز (سبک فرانسوی)

دکوراسیون داخلی به سبک فرانسوی‌ ها از جذابیت خاصی برخوردار است. در این سبک ببیشتر از رنگ های ملایم استفاده می شود. مصالحی که در دیوارهای داخلی اتاق نشیمن استفاده شده شامل سنگ‌ های گرد و آجری است و از ظروف چینی یا وسایل پارچه‌ای دست‌ ساز و گران‌ قیمت استفاده می‌شود.
 دکوراسیون داخلی در اهواز
 با 10 مدل کابینت آشپزخانه در اهواز آشنا شوید
 

11 -دکوراسیون داخلی اهواز (طراحی به سبک هالیوودی)

مبل های مخملی و لوازم لوکس بیننده رو یاد فیلم‌ های هالیوود می‌ اندازد. در این سبک معمولا رنگ‌ هایی زیبایی مانند بنفش، قرمز و فیروزه‌ ای استفاده می‌شود و هنر نورپردازی زیبایی  دکوراسیون داخلی رو دو برابر می‌کند.
دکوراسیون داخلی اهواز 

12-دکوراسیون داخلی در اهواز (استفاده از رنگ طوسی)

خنثی بودن رنگ طوسی باعث شده که بتوان با هر رنگی ست کرد . رنگ صورتی از جمله رنگ هایی است که در کنار رنگ طوسی جذابیت زیادی دارد. تصویر زیر نمونه ای از دکوراسیون داخلی طوسی  است که در کنار رنگ سبز به کار رفته است و هارمونی خاصی به محیط بخشیده است و می تواند ایده مناسبی برای منزل شما باشد. 
 دکوراسیون داخلی در اهواز
 چوب چیست؟جامع ترین تاریخچه چوب + کاربرد چوب
 

13-دکوراسیون داخلی در اهواز (استفاده از گیاهان طبیعی)

بودن گیاهان زینتی در منزل باعث طراوت و شادابی افراد خانه می شود. استفاده از گیاهان و گل های طبیعی در خانه با کمترین هزینه می توان دکوراسیون داخلی بسیار زیبا و با نشاطی داشت. به طور کلی رنگ سبز رنگ سلامت و شادابی است. تصویر زیر نمونه ی از نفس کشیدن گیاهان در دکوراسیون داخلی منزل شماست.
طراحی و دکوراسیون داخلی اهواز 
 امیدواریم از ایده های جدید و جذاب ما برای دکوراسیون داخلی منزلتون استفاده کنید.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر