طراحی کابینت آشپزخانه در اهواز 2021 - با کیفیت عالی و طرح های مختلف - بایا چوب

طراحی کابینت آشپزخانه در اهواز 2021 - با کیفیت عالی و طرح های مختلف - بایا چوب

طراحی کابینت آشپزخانه در اهواز 2021 - با کیفیت عالی و طرح های مختلف - بایا چوب

طراحی کابینت آشپزخانه در اهواز با نازل ترین قیمت - کابینت های آشپزخانه قابلیت این رو دارند که شکل ظاهری آشپزخانه شما رو تغییر دهند.بهترین دکوراسیون داخلی در اهواز - کابینت آشپزخانه اهواز
1400/3/16
0 نظر

جدیدترین طراحی کابینت آشپزخانه در اهواز

 

طراحی کابینت آشپزخانه در اهواز با بهترین کیفیت و قیمت مناسب 

 
چند ایده طراحی کابینت آشپزخانه در اهواز رو به شما پیشنهاد می دهیم:
 
اگر برای اولین بار هست که کابینت های خودتون رو انتخاب می کنید براساس طراحی آشپزخانه خود این توانایی رو دارید که هر رنگ و هر نوع چوبی را که می خواهید انتخاب کنید. اگر هم می خواهید کابینت های خودتون رو تغییر دهید به جای تعویض کابینت ها می توانید رنگ کابینت ها رو تغییر دهید این طوری هزینه کمتری پرداخت می کنید.
 
دکوراسیون داخلی در اهواز 2021
 
بیشتر مواقع کابینت آشپزخانه شما به نور مناسب نیاز دارد. چراغ های کوچکی رو در کابینت های خود اضافه کنید تا بتوانید به راحتی به وسایل داخل کابینت دسترسی داشته باشید.

1-طراحی کابینت آشپزخانه در اهواز (ایده کابینت های رنگی)

کابینت های رنگی می توانند به آشپزخانه شما احساس نشاط بدهند وقتی نوبت به انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه می رسد ، شما رنگی رو انتخاب کنید که بهش علاقه دارید چون آشپزخانه قلب هر خونه ایه. کابینت های رنگی می تواند طیف گسترده ای از رنگ ها رو در بر بگیرند. رنگی که انتخاب می کنید باید براساس آشپزخانه شما باشد.
حواستان باشد که همیشه باید میزان نور و اندازه آشپزخانه خودتون را در نظر بگیرید. آشپزخانه های بزرگ و روشن می توانند از رنگ های تیره ای مانند مشکی و سرمه ای پشتیبانی کنند.
طراحی کابینت آشپزخانه در اهواز 
اما در آشپزخانه های کوچکتر و تاریک ، این رنگ ها زیاد جالب نمی باشد. آنها آشپزخانه شما را بسته و تاریک تر و کوچکتر از آنچه که هست نشان می دهد.
برای استفاده از رنگ ها در آشپزخانه های کوچکتر باید از رنگ های روشن تری استفاده کنید. رنگ هایی مانند سبز، آبی ، صورتی یا زرد می توانند به انعکاس نور کمک کنند و باعث بزرگتر شدن آشپزخانه شما شوند. موقع انتخاب رنگ باید سبک آشپزخانه خود را نیز در نظر بگیرید.
مدل های جذاب برای میز ناهار خوری 

2 - طراحی کابینت آشپزخانه در اهواز (ایده کابینت آشپزخانه تمام قد)

نگاهی به بالای آشپزخانه بیندازید. آیا فاصله ای بین بالای کابینت و سقف آشپزخانه خود مشاهده می کنید؟ همین فضای خالی بالا فضای هدر رفته است. در طراحی کابینت آشپزخانه مدرن این قانون رو نادیده می گیرد و کابینت های شما رو تا سقف ادامه می دهد. برای عملی کردن این ایده باید یک ردیف کابینت دیواری داشته باشید که برای استفاده روزانه به راحتی در دسترس باشد.
طراحی کابینت آشپزخانه در اهواز 
سپس یک ردیف بالای کابینت داشته باشید که بین آنها و سقف قرار دارد. کابینت های بالایی برای نگهداری وسایل اضافی عالی هستند. می توانید وسایل آشپزخانه را که به ندرت از آن استفاده می کنید
در آن قسمت نگهداری کنید با نصب یک نردبان می توانید به راحتی به کابینت های بلند دسترسی داشته باشید و دسترسی به کابینت ها آسان می کند. البته اگر فضای کافی برای نصب نردبان ندارید ، می توانید از یک چارپایه ساده استفاده کنید.
 
 با انواع جزیره آشپزخانه آشنا شوید

 3-کابینت آشپزخانه در اهواز (ایده کابینت آشپزخانه دو رنگ)

به جای داشتن کابینت های تک رنگ مشکی یا سرمه ای ، می توانید از هر دو رنگ استفاده کنید. بهترین راه این است که کابینت های پایین خود را به یک رنگ و کابینت های بالایی به رنگ دیگری انتخاب کنید. بهترین روش برای انتخاب رنگ این است که کابینت های پایین رنگ تیره ای داشته باشند و کابینت های بالایی از رنگ سفیدتری استفاده شود.
دکوراسیون داخلی در اهواز 
در حال حاضر شما از هر دو رنگ بهره مند می شوید. این رنگ به آشپزخانه شما نشاط و علاقه می بخشد در حالی که رنگ سفید باعث روشن و تازه شدن آشپزخانه شما می شود. گزینه دیگر این است که جزیره آشپزخانه خود را رنگ کنید ، و سپس کابینت های خود را در امتداد دیوار رنگ دیگری بگذارید.
در حالی که کابینت های دیگر خود را سفید می کنید ، آشپزخانه شما با رنگ سبز مریم گلی یا  سایه خاکستری رنگ در جزیره زیبا به نظر می رسد
 
جدیدترین مدل های کابینت آشپزخانه اهواز

4-طراحی کابینت آشپزخانه اهواز (ایده درب شیشه ای برای کابینت ها)

ایده درهای شیشه ای برای کابینت ها مدل جدیدی نیست  اما می توانید به آنها طراحی مدرنی بدهید. دو طرح درب کابینت شیشه ای برای انتخاب وجود دارد.
طراحی کابینت آشپزخانه در اهواز 
اولین مورد اینکه یک درب شیشه ای رو در یک قاب قرار می دهند که با بقیه کابینت ها مطابقت دارد و گزینه دیگر درب کابینتی است که کاملاً از شیشه ساخته شده است. اگر آشپزخانه مدرنی دارید ، شیشه های شفاف رو انتخاب کنید به شما این  امکان رو می دهد محتویات پشت آن را به راحتی ببینید 
 
 10 ایده جدید برای طراحی کابینت آشپزخانه در اهواز مدل 2021
 
 5-کابینت آشپزخانه اهواز (ایده قفسه بندی برای آشپزخانه)
تعداد قفسه ها می تونه مختلف باشه شما می تونید بر اساس سلیقه و طراحی آشپزخانه تون از یک تا چهار ردیف قفسه در دیوار آشپزخانه نصب کنید.بیشتر قفسه ها به اندازه کافی بلند و پهن هستند تا بشقاب ها ، کاسه ها و تمامی ظروف آشپزخانه رو در خود جای دهند. با نصب قفسه ها شما می توانید تعدادی از کابینت های خود را کم کنید.
قیمت کابینت آشپزخانه در اهواز 
 
 طراحی دکوراسیون و خرید کابینت آشپزخانه در اهواز مدل 2021

6 -کابینت آشپزخانه در اهواز (ایده کابینت های کشویی)

آیا کابینت های دارید که به سختی می توانید وسایل انتهایی آن استفاده کنید. این مدل کابینت های عمیق برای نگهداری بسیاری از وسایل شما بسیار مناسب هستند اما زمانی که بخواهید از آن ها استفاده کنید بسیار سخت و دشوار هستند چون باید برای دسترسی به آن ها باید تمامی وسایل رو بیرون بیارید.
با تبدیل این مدل کابینت ها به کشو هم می تونید از کل فضای کابینت ها استفاده کنید و هم دسترسی به وسایل انتهایی کابینت آسان تر می شود. برای ایجاد کشوهای کابینت خود از دو روش می تونید استفاده کنید.
کابینت آشپزخانه در اهواز 
 با 10 مدل کابینت آشپزخانه در اهواز آشنا شوید
 
اول این که از دست درب های کابینت خلاص شوید و به جای آن از چند کشو استفاده کنید. این روش باعث تغییر شکل آشپزخانه شما می شود. ولی اگر نمی خواهید از دست کابینت های فعلی تان خلاص شوید با استفاده از این روش درب کابینت را نگه می دارید و کشوها را در پشت درب کابینت نصب کنید. اکنون کشوها پنهان شده اند و شما می توانید ظاهر درهای کابینت خود را حفظ کنید.
 چوب چیست؟جامع ترین تاریخچه چوب

7 -طراحی کابینت آشپزخانه (ایده تزئین کابینت های آشپزخانه)

به جاهای مختلف خانه تان نگاهی بیندازید. برای تغییر فضای آشپزخانه می تونید براساس دکوراسیون منزلتون آشپزخانه رو تزیین کنید. با افزودن تزئیناتی به کابینت ها می تونید محیط آشپزخانه رو شاد و پر انرژی کنید. می تونید جزئیات بیشتری به کابینت های خودتون اضاف کنید.
 طراحی کابینت آشپزخانه در اهواز
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر