مدل های جذاب برای میز ناهار خوری - بایا چوب

مدل های جذاب برای میز ناهار خوری - بایا چوب

اگر می خواهید اتاق ناهار خوری خودتان را منحصر به فرد و زیبا طراحی کنید باید سبک ، رنگ و طرح میز ناهار خوری تان جذاب و جادار باشد.بایا چوب
1400/3/9
0 نظر

ایده های جدید برای میز نهار خوری

 
اگر می خواهید اتاق ناهار خوری خودتان را منحصر به فرد و زیبا طراحی کنید باید سبک ، رنگ و طرح میز ناهار خوری تان جذاب و جادار باشد. به عبارت دیگر ، میز ناهار خور ی باید تا حد ممکن راحت باشد.
 
 با انواع جزیره آشپزخانه آشنا شوید

1 -میز نهار خوری(شیشه ای)

رومیزی های شیشه ای یکی از شیک ترین مجموعه های میز غذاخوری است که می توانید برای منزلتون تهیه کنید. تمیز کردن آن بسیار آسان است.
میز نهارخوری 

2-میز نهار خوری(سبک روستایی)

این سبک روستایی در کلبه ها و مکان های سنتی رواج دارد. می توانید یک میز گرد یا مستطیلی به همراه صندلی ها چوبی انتخاب کنید. همچنین می توانید از نیمکت های چوبی برای نشستن افراد استفاده کنید.
 میز غذاخوری
ایده های جدید برای کابینت آشپزخانه 2021 

3-میز ناهار خوری (از جنس مرمر)

رومیزی های مرمری بادوام هستند و نمای منحصر به فردی به فضای غذاخوری شما می بخشند. از آنجایی که سنگ مرمر سفید است می توانید میزتون رو با مهره های رنگارنگ و از وسایل تزئینی هنری برای زیباتر کردن میزتون استفاده کنید و از وعده های غذایی که روی این میز و صندلی میل می کنید لذت برید.
 میز نهارخوری
 خرید انواع کابینت آشپزخانه در اهواز مدل 2021
4-میز نهار خوری (طرح کاشی)
این طرح معمولاً در رومیزی های چوبی طراحی می شود. کاشی ها را می توانید برای ظاهری متفاوت روی میز قرار دهید. کاشی ها با هر نوع صندلی مطابقت دارند.
میز غذا خوری 
 جدیدترین مدل های کابینت آشپزخانه در اهواز 

5-میز نهار خوری (میز مربع)

یک میز مربع ساده ظریف به نظر می رسد و البته فضای کافی برای نشستن فراهم می کند.این مدل میز رو می توانید با هر نوع صندلی ترکیب کنید. برای داشتن ظاهری جذاب تر می توانید وسایل هنری را روی میز قرار دهید یا یک گلدان زیبا برای جذاب تر شدن میزتان استفاده کنید.
 میز نهار خوری
7 ایده از پرطرافدارترین  کابینت آشپزخانه در اهواز 2021

6-میز نهار خوری (طرح بیضی)

میز بیضی شکل یکی از جالب ترین ایده ها برای میز غذاخوری است. فضای زیادی به شما می دهد. برای یک شام خانوادگی می توانید صندلی های گرد یا مستطیلی را در اطراف میز قرار دهید و در کنار خانواده لذت ببرید.
 
 

7-میز نهار خوری (طرح فلزی)

میز نهار خوری فلزی به نظر شیک می رسد و نمای زیبایی به فضای غذاخوری خانه ی شما می دهد.این مدل میز نهار خوری می توانند در هر فضایی جا بگیرند. میزهای فلزی به راحتی می توان آن ها رو تمیز کرد.
 میز غذا خوری

8-میز نهار خوری (طرح مدرن)

این مدل میز به فضای غذاخوری شما جلوه ای اصیل می دهد.این مدل از میزهای مدرن برای خانواده های طبقه ثروتمند مناسب است. این پایه ها محکم هستند و می توانند وزن هر چیزی رو تحمل کنند.
 میز نهار خوری
 با 10 مدل کابینت آشپزخانه اهواز  آشنا شوید

9-میز نهار خوری( یک میز برای غذاخوری کوچک)

میزهای غذاخوری کوچک بهتر است دایره ای یا بیضی شکل باشند. به شما این امکان رو می دهد که غذاهای بیشتری رو در کنار میز غذاخوری خود قرار دهید و باعث صرفه جویی در فضا می شود.
 میز نهارخوری
 چوب چیست؟جامع ترین تاریخچه چوب + کاربرد چوب

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر