ایده های جدید برای کابینت آشپزخانه 2021 - بایا چوب

ایده های جدید برای کابینت آشپزخانه 2021 - بایا چوب

کابینت های آشپزخانه از نظر ظاهر توانایی اینو دارن که شکل آشپزخانه رو تغییر بدهند.بهترین مدل های کابینت آشپزخانه 2021 در بایا چوب ببینید.طراحی کابینت آشپزخانه در اهواز - دکوراسیون داخلی در اهواز
1400/3/9
0 نظر

ایده های برتر برای کابینت آشپزخانه 2021

 
طراحی و دکوراسیون داخلی در اهواز 
 امروزه گزینه های زیادی برای شخصی سازی کابینت آشپزخانه وجود دارد. اغلب اوقات کابینت آشپزخانه ها نیاز به نور مناسب دارد. در نظر بگیرید چراغ های کوچکی را در کابینت های خود نصب کنید تا راحت تر محتوای داخل کابینت رو ببینید.
 

1-ایده کابینت آشپزخانه رنگی

رنگ سفید برای کابینت آشپزخانه بسیار محبوب است ولی رنگ کمی خسته کننده به نظر می رسد. کابینت های رنگی می توانند به آشپزخانه شما انرژی ببخشند. میزان نور آشپزخانه خود را در نظر بگیرید آشپزخانه های بزرگ و روشن با رنگ های تیره ای مثل مشکی و سرمه ای بسیار جذاب می شوند. اما در آشپزخانه های کوچک و تاریک این رنگ ها باعث میشه آشپزخانه شما تاریک تر و کوچکتر نمایش داده شود.
 
ایده های جدید برای میز نهار خوری 
کابینت آشپزخانه در اهواز 
برای استفاده از رنگ ها در آشپزخانه های کوچکتر با فضای کم نور می توانید از رنگ های روشن تری استفاده کنید.از رنگ هایی مثل سبز پاستیلی ، آبی ، صورتی یا زرد می توانند به انعکاس نور کمک کنند و باعث بزرگتر و زیباتر شدن آشپزخانه شوند.
هنگام انتخاب رنگ برای کابینت باید سبک آشپزخانه خودتون رو در نظر بگیرید.
 

2-ایده کابینت آشپزخانه دو رنگ

اگر به کابینت های دو رنگ علاقه دارید این بهترین ایده برای شماست. بهترین ایده برای شما این است که کابینت های پایین خود را به یک رنگ و کابینت های بالایی خود را به یک رنگ دیگه رنگ آمیزی کنید.
بهترین نمونه برای این مدل کابینت ها این است که کابینت های پایین رو رنگ تیره و کابینت های دیواری رو رنگ سفید انتخاب کنید.این رنگ به آشپزخانه ی شما عشق و علاقه می بخشد و انتخاب رنگ سفید باعث روشن و تازه تر شدن آشپزخانه شما می شود.
 کابینت آشپزخانه اهواز
 
 7 ایده ار پرطرافدارترین مدل کابینت آشپزخانه اهواز 

3-ایده کابینت آشپزخانه با روکش چوبی

استفاده از درهای کابینت با روکش چوبی گرما را به عمق آشپزخانه شما می بخشد. براساس تحقیقات انجام شده درهای چوبی برای کابینت آشپزخانه در اروپا دهه های مختلف بسیار محبوب بوده اند و همچنین در ایالات متحده در حال افزایش محبوبیت هستند. مطمئنا دلایل زیادی برای این همه محبوبیت وجود دارد.
 
با انواع جزیره آشپزخانه آشنا شوید 
طراحی کابینت آشپزخانه در اهواز 
دوستداران طبیعت حتما از این مدل کابینت آشپزخانه لذت می برند. خریداران باید مراقب کیفیت های مختلف کابینت ها با روکش چوبی باشند و بهتر است از یک شرکت یا نمایندگی معتبر و ماهر سفارش دهید.
اگر کار طراحی روکش کابینت ها به درستی انجام شود ، می توانید سال های سال از این طرح کابینت استفاده کنید.
 

4-ایده کابینت آشپزخانه با قفسه های شناور

بیشتر افراد از این سبک کابینت برای آشپزخانه خود استفاده می کنند. این ایده امکان مرتب سازی همه وسایل و ظروف شما رو فراهم می کند.
 کابینت آشپزخانه اهواز
 

5-ایده کابینت آشپزخانه با رنگ خاکستری روشن

یک آشپزخانه با کابینت های خاکستری سبک سنتی بیشتری نسبت به کابینت با روکش چوبی نشان می دهد. با وجود داشتن پنجره نور طبیعی به خانه شما وارد میشه و آشپزخانه هرگز تاریک نمی شود.
 طراحی کابینت آشپزخانه در اهواز
 
 با 10 مدل کابینت آشپزخانه اهواز آشنا شوید
 
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر