جدیدترین مدل های کابینت آشپزخانه اهواز 2021 - بایا چوب

جدیدترین مدل های کابینت آشپزخانه اهواز 2021 - بایا چوب

خاص ترین مدل های کابینت آشپزخانه اهواز با قیمت و کیفیت عالی - آشپزخانه فضای جالبی برای تزئین است.ما برای شما چند ایده و رنگ های زیبایی آماده کرده ایم.کابینت آشپزخانه در اهواز - بهترین طراحی کابینت آشپزخانه در اهواز - طراحی و دکوراسیون داخلی در اهواز بایاچوب
1400/3/16
0 نظر

14 سبک متفاوت کابینت آشپزخانه اهواز

 
 دکوراسیون داخلی در اهواز

1 -کابینت آشپزخانه در اهواز (آشپزخانه های L شکل)

 
براساس تحقیقات انجام شده محبوب ترین شکل برای طراحی کابینت آشپزخانه برای سال 2021 آشپزخانه L شکل است. یک آشپزخانه L شکل برای کارآیی بهتر طراحی شده است و به راحتی امکان جابه جایی هر آنچه را که در آشپزخانه دارید برای شما آسان می کند.
 
مدل های جذاب برای میز نهار خوری 
کابینت آشپزخانه اهواز 

2-کابینت آشپزخانه در اهواز (جزیره آشپزخانه)

رد پای جزیره در آشپزخانه ها به این زودی ها از محبوبیت آن کم نمی شود. و همچنان در حال رشد است. این کار به معنای فضای آماده سازی بیشتر است.البته کابینت های پایینی جزیره فضای بیشتری را برای همه ابزارها و وسایل فراهم می کند.
 کابینت آشپزخانه اهواز

3 -طراحی کابینت آشپزخانه در اهواز (درب شیشه ای)

کابینت های درب شیشه ای در حال بازگشت هستند و به شما امکان دیدن داخل کابینت را می دهند.
 
با انواع جزیره آشپزخانه آشنا شوید 
طراحی کابینت آشپزخانه در اهواز 

4-کابینت آشپزخانه دیوار اهواز (هنر را به آشپزخانه خود اضافه کنید)

اگر تا حالا به فکر اضافه کردن آثار هنری به آشپزخانه خود نبوده اید سال 2021 همان سالی است که می توانید این مدل طراحی رو امتحان کنید. این یک روش جالب برای اضافه کردن جذابیت بیشتر به کابینت آشپزخانه ی شماست.
کابینت آشپزخانه اهواز 

5-کابینت آشپزخانه در اهواز (کابینت سبز مایل به آبی)

این رنگ زیبا با لوازم ظریف و مدرن می تواند انتخاب هوشمندانه ای باشد.اگر رنگ سبز را دوست دارید و می خواهید کابینت آشپزخانه رنگ آرام تری داشته باشد می توانید سایه تیره تری به آن اضاف کنید.
 کابینت آشپزخانه اهواز

6-طراحی کابینت آشپزخانه در اهواز (سبز نعنایی)

اگر پول خوبی برای کابینت آشپزخانه کنار گذاشتید ما این سبک آشپزخانه رو با دیوارها و مبلمان سفید ، با وسایل چوبی و یک جزیره به شما توصیه می کنیم.
 طراحی کابینت آشپزخانه در اهواز 

7 -کابینت آشپزخانه اهواز (سبز زیتونی و شکاری)

سبز زیتونی و سبز شکاری دو رنگی هستند که در سال 2021 شاهد آن خواهیم بود. ظاهر زیبا پیچیده این رنگ های تیره آن را به یک انتخاب کامل تبدیل کرده است. این آشپزخانه یکی دیگر از نشانه های زیبایی ست که رنگ سبز گزینه ای عالی می تونه باشه.از زیتونی تیره استفاده کنید این یک رنگ کلاسیک است که شما رو خسته نمی کند.
 کابینت آشپزخانه در اهواز

8-کابینت آشپزخانه در اهواز (آبی پاستیلی)

آبی پاستلی روشن با کمی رنگ خاکستری خاموش دو رنگی است که کابینت ها و دیوارهای آشپزخانه رو به هم متصل می کند.
 کابینت آشپزخانه اهواز

9 -طراحی کابینت آشپزخانه در اهواز (آبی تیره)

آبی دریایی می تواند ظرافت زیادی به کابینت آشپزخانه شما بیاورد.شاید شنیده باشید که رنگ آبی برای آشپزخانه رنگ خوبی نیست زیرا اشتهای شما را از بین می برد.با این حال ، رنگ آبی می تواند یک تزئین زیبا برای آشپزخانه شما باشد.
کابینت آشپزخانه در اهواز 

10 -کابینت آشپزخانه در اهواز (آبی فیروزه ای)

این یکی دیگر از رنگ های کلاسیک و جذاب برای کابینت است .نور و شادابی زیادی را به فضای شما می دهد.اگر به دنبال آرامش هستید ، تا هنگام پخت و پز استرس نداشته باشید ، می توانید سایه ای ملایم از رنگ آبی را انتخاب کنید.
کابینت آشپزخانه اهواز 
 با 10 مدل از بهترین کابینت آشپزخانه در اهواز  آشنا شوید

11 -کابینت آشپزخانه اهواز (آبی نیلی)

این یکی از سایه های آبی است که امروزه مد نیست ، با این حال ، رنگ بسیار زیبایی است که می توانید آن را در نظر بگیرید.
 کابینت آشپزخانه در اهواز

12-کابینت سازان اهواز  (آشپزخانه صورتی)

این رنگ آشپزخانه شما رو احیا می کند و آن را به مکانی زیبا تبدیل کرده که روحیه شما را بالا  ببرد و همچنین شما رو به آشپزی کردن تشویق می کند.از رنگ صورتی پاستلی استفاده کنید که رنگ سفید را تکمیل می کند و انرژی زیادی را به همراه دارد.
 کابینت آشپزخانه در اهواز
 جامع ترین تاریخچه چوب + کاربرد چوب

13 -کابینت آشپزخانه در اهواز (آشپزخانه نارنجی)

یکی از رنگ هایی که در دکوراسیون کابینت آشپزخانه اغلب نادیده گرفته می شود ، رنگ نارنجی است. این رنگ روی دیوار ، با کابینت های چوبی تیره بسیار مطابقت دارد و می توان با این رنگ طراحی زیبایی انجام داد.
کابینت آشپزخانه اهواز 

14 -کابینت آشپزخانه اهواز (آشپزخانه زرد)

لازم نیست همه ی چیز ها رو در آشپزخانه خود زرد کنید می تونید نقاشی دیواری یا کابینت ها رو زرد رنگ در نظر بگیرید.اگر به دنبال چیزی آرام و ایده آل برای کابینت آشپزخانه خود هستید بهتر است شرط بندی کنید روی یک یا دو رنگ روشن ، مانند رنگ فیروزه ای و زرد ، یکی برای کابینت های بالا و دیگری برای کابینت پایین.
 کابینت آشپزخانه در اهواز

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر