7 ایده برای طراحی کابینت آشپزخانه مدرن - بایا چوب

7 ایده برای طراحی کابینت آشپزخانه مدرن - بایا چوب

کابینت آشپزخانه های مدرن با کابینت های زیبا و طرح های رنگی و پیچیده خود ، طرحی مدرنی را با خانه شما می بخشند.
1400/2/27
0 نظر

7 ایده برای طراحی کابینت آشپزخانه مدرن

 

1-کابینت آشپزخانه مدرن(چوبی تیره)

این آشپزخانه مدرن و پر زرق و برق دارای کابینت های چوبی تیره است که بیشتر شبیه به مبلمان اتاق نشیمن شده است. و چراغ آویزهای بی نظیری که به طور معمول در فضای آشپزخانه ها پیدا نمی شود به لوکس بودن آشپزخانه می افزاید.
و پارچه های غنی و زیبایی که به صندلی ها رنگ و بویی بیشتری می بخشد.
 
مدل های جذاب برای میز نهار خوری 
 کابینت آشپزخانه مدرن
 
 10 مدل از جدیدترین کابینت آشپزخانه مدرن 

2-کابینت آشپزخانه مدرن(رنگ ها و الگوها)

کابینت های رنگارنگ و دارای یک چشم انداز زیبا دو ویژگی اصلی این مدل کابینت آشپزخانه مدرن هستند. برای اینکه فضای آشپزخانه بیش از حد شلوغ نشود , دیوارها و میزها رنگ سفید ساده هستند.و کف آشپزخانه با رنگ تیره به تکمیل شدن رنگ فضا کمک می کند.
کابینت آشپزخانه 2021 

3-کابینت آشپزخانه مدرن(آشپزخانه سفید با جزیره)

این آشپزخانه سفید به لطف کابینت های زیبا و جزیره آشپزخانه کاملا معاصر است. با کاشی های خاکستری , اجاق گاز مرجانی و روکش چوبی تیره و فضای سفید را با طرح جالبی در هم ترکیب کرده اند. و با کمی نور  فضای رمانتیکی را به آشپزخانه اضافه می کند.
 
با انواع جزیره آشپزخانه آشنا شوید 
 مدلهای کابینت آشپزخانه
10 سبک متفاوت از کابینت آشپزخانه مدل 2021
 

4-کابینت آشپزخانه مدرن(طرح کاشی های هندسی)

کابینت های چوبی سفارشی به رنگ مشکی برای این کابینت آشپزخانه مدرن یک فضای معاصر ایجاد می کند. و همین طور کاشی های زیبای هندسی چوبی فضای پشتی را جذاب تر کرده. با میزهای سفید این اطمینان را به شما می دهد که آشپزخانه بیش از حد تاریک نیست.
کابینت آشپزخانه جدید 
6 نکته اصلی برای انتخاب کابینت آشپزخانه
 

5-کابینت آشپزخانه مدرن (طرح آشپزخانه خانوادگی)

بهترین آشپزخانه های خانوادگی مانند این فضا که با مواد با دوام و ویژگی های بسیار جذابی با هم ترکیب شده اند. صفحات کابینت آشپزخانه مقاوم و رنگ های طبیعی چوب جلوه ای زیبا به این آشپزخانه می دهند.
همین طور کابینت های سفیدی که در بالا نصب شده اند با کاشی های سفید پس زمینه به نظر می رسد که کابینت آشپزخانه ناپدید شده. این ترفند باعث می شود تا فضای آرامی به خانه بدهد.
کابینت آشپزخانه مدرن 
 جامع ترین تاریخچه چوب
 

6-کابینت آشپزخانه مدرن(آشپزخانه کوچک)

دیوارهای سفید و سقف های بلند و کابینت های جذاب و براق باعث می شود که آشپزخانه کوچک خانه شما بسیار بزرگتر نشان داده شود. با صفحه ی میز سنگ مرمر می توانید طرح جذابی به کابینت آشپزخانه بدهید. و ترکیب همه ی این ها با هم به بزرگتر شدن و انسجام بخشیدن به کل فضای آشپزخانه شما می شود.
 مدل کابینت برای آشپزخانه کوچک

7-کابینت آشپزخانه مدرن(آشپزخانه آبی و مشکی)

مشکی و آبی رنگ اصلی در این آشپزخانه است. صفحات سنگ مرمر با الگویی نمایشی زیبا و مدرن خود نمایی می کنند. یکی دیگر از ویژگی های جالب این آشپزخانه شیشه ای بودن درب یخچال است که تمام محتوای آن را به نمایش گذاشته می شود.
 
کابینت آشپزخانه مدرن 
 
 امیدواریم این مقاله کمکی در طراحی کابینت آشپزخانه شما کرده باشد.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر