با 10 مدل کابینت آشپزخانه در اهواز آشنا شوید - مدل 2021 - بایا چوب

با 10 مدل کابینت آشپزخانه در اهواز آشنا شوید - مدل 2021 - بایا چوب

با 10 مدل کابینت آشپزخانه در اهواز آشنا شوید - مدل 2021 - بایا چوب

مدل های کابینت آشپزخانه در اهواز 2021 - مهمترین بخش هر خونه ای آشپزخانه هست و شما مدت زمان زیادی رو در اونجا می گزرونید پس بهتره یک طراحی زیبایی برای کابینت آشپزخانه مدرن خود انتخاب کنید.جدیدترین مدل های کابینت آشپزخانه در اهواز در بایا چوب - کابینت آشپزخانه در اهواز - دکوراسیون داخلی در اهواز
1400/3/16
1 نظر

10 مدل کابینت آشپزخانه در اهواز
 

 
 دکوراسیون داخلی در اهواز
 
آشپزخونه قلب هر خونه ایه 
البته شاید این حرف کمی کلیشه ای باشه ولی فقط به یک دلیل این حرف درسته.آخرین مهمونی که داشتید یادتون هست کل خونه رو مرتب و تمیز 
کردید. شما در هر بخشی از اتاق و پذیرایی صندلی راحتی گذاشتید.میزهای برای بوفه و غذاهای آماده گذاشتید اما همه ی شما کجا جمع شدید؟ 
 معلومه آشپزخونه! 
 
 ایده های جدید برای میز نهار خوری
 
چه میزبان میهمان های باکلاس  باشید و چه بخواهید کارهای روزمره انجام دهید به نظر می رسه که آشپزخونه همیشه به عنوان قلب تپنده خونه عمل 
می کنه. از اونجایی که شما وقت زیادی رو در این بخش خونه می گذرونید. پس بیاید اون رو تا جایی که ممکنه مدرن ، پر زرق و برق و جذاب طراحی کنیم.
ما برای شما 10 ایده شگفت انگیز کابینت آشپزخانه در اهواز جمع آوری کرده ایم که باعث میشه قلب تپنده خونه ی شما زیبا تر و آرام بخش تر  بشه
پس ما رو همراهی کنید:
 

1- مدل های کابینت آشپزخانه اهواز (روکش چوبی می تواند یک آشپزخانه گرم باشد)

استفاده از صفحات درهای کابینت روکش چوبی که گرما را به آشپزخانه مدرن می افزاید. طبق تحقیقات انجام شده درهای کابینت آشپزخانه مدرن روکش چوبی در کشورهای اروپایی در دهه هایی محبوب بوده و در حال حاضر در کشورهای ایالات متحده آمریکا در حال افزایش محبوبیت این مدل کابینت آشپزخانه هستند.
مطمئنا دلایل زیادی برای این محبوبیت رو به رشد وجود دارد. شاید دلیل این همه محبوبیت به دلیل گرایش به سمت محصولات طبیعی باشد.
 به نظر می رسد الگوهای دانه از درختی که منشأ آن است حکایت می کند ، پس مطمئناً دوستداران طبیعت از این مدل کابینت آشپزخانه مدرن لذت می برند. قبل از خرید باید حتما مراقب کیفیت های مختلف کابینت های آشپزخانه روکش دار باشید.
 
 با انواع جزیره آشپزخانه آشنا شوید + مزایا جزیره آشپزخانه
 کابینت آشپزخانه در اهواز

2-مدل کابینت آشپزخانه در اهواز (سبک براق ضد زنگ را به درهای کابینت آشپزخانه خود اضافه کنید)

هیچ چیز بیشتر از فولاد ضد زنگ براق و مدرن آشپزخانه رو جذاب نمی کند. اکثر صاحب خونه ها حتی در آشپزخانه از لوازم فولادی ضد زنگ استفاده می کنند. برای اینکه این روند کاملاً معاصر شود سعی کنید کابینت های آشپزخانه استیل اضافه کنید.آشپزخانه شما بسیار مدرن و شیک خواهدشد که مجهز به درهای کابینت استیل ضد زنگ باشد 
جدای از ظاهر پیشرفته کابینت های آشپزخانه استیل ضد زنگ با فراز و نشیب هایی همراه هستند.
امکان ماندن جای اثر انگشت و احتمال خراش وجود دارد. ولی با این وجود برخی از ساخته های فولاد ضد زنگ وجود دارد که ادعا کرده اند در برابر این مشکلات بسیارمقاوم هستند.
 
 
این مدل کابینت آشپزخانه های فولادینکات مثبتی هم دارد.مزایای اصلی کابینت آشپزخانه مدرن فولادی عبارتند از:تمیز کردن آسان ، بسیار بهداشتی (به همین دلیله که اول در آشپزخانه های تجاری استفاده شد) و با دوام (جدا از خراش های احتمالی). اگر کابینت های فولادی ضد زنگ از محدوده قیمت شما خارج هستند.
گزینه های کابینت های MDFنیز وجود دارد که دارای لایه های فولادی هستند.
در هر صورت فولاد ضد زنگ می تواندطراحی شگفت انگیزی به آشپزخانه مدرن شما بدهد.
کابینت آشپزخانه اهواز 
 6 نکته مهم و عالی برای انتخاب کابینت آشپزخانه

3-کابینت های آشپزخانه لاکی جلوه ای مدرن و جذاب به خانه شما می بخشد

کابینت های آشپزخانه مدرن لاکی مانند یک ماشین تازه رنگ شده است که در آشپزخانه شما پارک شده است. روشن ، براق. کابینت های لاکی با فرآیند استفاده از لاک های متعدد و به دنبال آن پرداخت و اپیلاسیون تولید می شوند. اگر به درستی انجام شود ، لاک ها می توانند با دوام و در برابر خراش مقاوم باشند.
درخشش کابینت های لاکی باعث می شود که شما این مدل کابینت آشپزخانه مدرن رو انتخاب کنید زیبایی آن بی نظیر است. شما می توانید کابینت های لاکی را تقریباً به هر رنگ دلخواه خود تهیه کنید ، اما باید توجه داشته باشید که برای حفظ این براقیت ، باید آنها را به درستی تمیز کنید.
محصولات بی شماری وجود دارد که ادعا می کنند لاک را تمیز می کنند. اگر این انتخاب شماست ، بهتر است دستورالعمل های تمیز کردن این مدل کابینت آشپزخانه مدرن رو از سازنده بخواهید.
طراحی کابینت آشپزخانه در اهواز 

4-مدل کابینت آشپزخانه در اهواز (قفسه های شناور می توانند جایگزین کابینت آشپزخانه ها شوند)

چه راهی بهتر از دستیابی به کابینت آشپزخانه و نصب قفسه های شناور ، برای دستیابی به یک طرح طبقه تمیز و باز؟ بیشتر صاحبان خانه این سبک را برای کابینت های بالایی انتخاب می کنند و سپس درهای کمد را برای نیمه پایین آشپزخانه خود بسته اند. با این کار همه وسایل و ظروف رو در خود جای می دهد.
تنها نکته منفی قفسه های شناور کمبود فضای ذخیره سازی است. برای اینکه این واحدهای باز به هم ریخته نشوند ،باید فرد بسیار منظمی باشید
 
طراحی کابینت آشپزخانه در اهواز 

5-کابینت آشپزخانه مدرن هنوز هم می توانند رنگی باشند

وقتی بیشتر مردم به یک کابینت آشپزخانه مدرن فکر می کنند ، ذهن آنها بلافاصله یک آشپزخانه براق سفید یا سیاه و سفید از رنگهای روشن را تصور می کنند اما کابینت رنگی هم می تواند مدرن باشد. چرا لاک قرمز یا کابینت های چند لایه ندارید؟ یا آبی روشن؟ همه این رنگ ها می توانند در کنار دکوراسیون شما استفاده شوند.
به خصوص وقتی صحبت از تزئینات مدرن قرن می شود اگر می خواهید شکوفایی رنگی به آشپزخانه خود اضافه کنید کابینت های رنگی را در نظر بگیرید در هر صورت این مدل کابینت آشپزخانه مدرن رنگی به سلیقه و دکوراسیون منزل شما بستگی دارد.
فقط مطمئن شوید که قبل از انتخاب رنگ  اون رو دوست داشته باشید . شما هر روز کابینت آشپزخانه رو خواهید دید پس بنابراین باید رنگی باشد که بتوانید با آن زندگی کنید.
 
کابینت آشپزخانه اهواز 

6-طراحی کابینت آشپزخانه در اهواز (مدرن و سفید)

چه چیزی بهتر از کابینت های براقی که نور آفتاب را به خانه شما منعکس می کنند؟ کابینت آشپزخانه های سفید بدون توجه به سبک خانه شما محبوبیت بسیار زیادی دارندآنها آشپزخانه را تمیز نگه می دارند.صرف نظر از بودجه شما یک آشپزخانه سفید و تمیز مدرن می تواند به آشپزخانه شما جلوه زیبایی ببخشد.
کابینت های آشپزخانه مدرن سفید نیز بسیار متناسب با سبک های مختلف کشویی هستند. فقط یک پارچه تمیزکننده در دست داشته باشید تا تمام جای آن انگشتان کثیفی را که روی کابینت شما به جای مانده رو پاک کنید.
 
جذاب ترین مدل های کابینت آشپزخانه اهواز
کابینت آشپزخانه اهواز 

7-مدل های کابینت آشپزخانه در اهواز (با چوب رنگی هم می تواند مدرن باشد)

هنوز هم می توانید کابینت های چوبی را با رنگی لکه دار کنید تا به یک طراحی منحصر به فرد و مدرن برسید. آنها زیبا ، تمیز و منحصر به فرد هستند به نظر می رسد این سبک رنگ آمیزی ترکیبی از بازگشت به طبیعت همراه با مدرنیسم است.
درب های چوبی را می توان متناسب با هر رنگی انتخاب کرد فقط حتما در مورد سبک خود با سازنده کابینت صحبت کنید.برخی از دانه های چوب می توانند گره ای باشند و اگر گره های چوب برای شما جذاب نیستند ، قبل از خرید کابینت آشپزخانه در مورد آن بحث کنید.
کابینت آشپزخانه در اهواز 

8-کابینت های بالایی آشپزخانه را برای یک فضای مدرن بیرون بیاورید

بیرون آوردن کابینت های بالایی آشپزخانه کمی خطرناک به نظر می رسد. اما با این کار می توانید فضای کاملاً زیبا و مدرن بدست آورید. به جای کابینت های بالایی می توانید جایی برای یک هود از جنس استیل فوق العاده مدرن روی اجاق گاز بگذارید. البته این سبک کابینت آشپزخانه مدرن برای کسانی است که نیاز به جای زیادی برای وسایل آشپزخانه ندارند.
بدون کابینت های بالایی فضای شما نصف می شود که اصلا مهم نیست ، این مدل کابینت آشپزخانه ممکن است بهترین انتخاب برای آشپزخانه مدرن شما باشد.
 
 طراحی کابینت آشپزخانه در اهواز

9-مدل های کابینت آشپزخانه در اهواز (فلزی فولادی)

با کابینت آشپزخانه مدرن فلزی همسایه های شما چشم از آن بر نمی دارند.(اما مطمئناً با دیدن آن حسادت خواهند کرد). فولاد بر روی پایه MDF لایه بندی شده است . این سبک مدرن  و مینیمالیستی این توهم رو به شما می دهد که این جا یک آشپزخانه نیست.
برای تهیه این کابینت های سفارشی طبق مشخصات شما باید با یک سازنده فلز و سازنده درب کابینت آشپزخانه مشورت کنید. باید یک نکته رو به یاد داشته باشید: فولاد گالوانیزه گرم هر بار ظاهری متفاوت به وجود می آورد هیچ وقت دو کابینت یکسان نخواهند بود.
 
کابینت آشپزخانه در اهواز 

10-طراحی کابینت آشپزخانه در اهواز (با ترکیبی ازچوب ، لاک و رنگ)

بعد از معرفی همه این سبک های منحصر به فرد و مدرن کابینت های آشپزخانه، حتما در تصمیم گیری و انتخاب مشکل دارید. چرا ترکیبی از همه آنها را امتحان نمی کنید؟  چرا کابینت های پایین چوبی رو با با لاک های سفید کابینت بالایی ترکیب نمی کنید؟ یا پنل های کابینت گردو روکش دار رو با صورت های لاکی براق؟
این ترکیب رنگ های کابینت آشپزخانه بی پایان هستند و حتما به سبکی دست خواهید یافت که منحصر به فرد شما خواهد بود. اگر با ترکیب کردن رنگ ها در کابینت های آشپزخانه خود علاقه دارید پس بهتر است با یک طراح داخلی و یک کابینت ساز حرفه ای مشورت کنید.
 
کابینت آشپزخانه اهواز 
 اگر علاقه به خواندن تاریخچه چوب داربد ما برای شما مقاله ای آماده کرده ایم می توانید همین حالا این مقاله رو مطالعه کنید.

 سخن پایانی

 گزینه های بسیار زیادی برای انتخاب کابینت آشپزخانه مدرن وجود دارد انتخابی بیش از حد زیاد است.انتخاب ها و امکانات زیادی برای آشپزخانه مدرن وجود دارد. انتخاب کابینت آشپزخانه برای سبک دادن به فضای آشپزخانه که مختص شما باشد ،
می تواند کمی سخت باشد.
پس بهترین این است که وقت بزارید و همه ی گزینه ها رو بررسی کنید یا می توانید با یک متخصص طراحی داخلی صحبت کنید که به شما کمک کند تمام امکانات و هزینه ها رو بسنجید و بیشتر از همه مطمئن شوید که سبک کابینت را متناسب با سبک زندگی خودتان انتخاب می کنید.
شما می توانید به سبک های دیگر کابینت آشپزخانه مدرن که در اینجا ارائه نشده باشد فکر کنید و برای ما بنویسید

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
پرسش
موافقم1
مخالفم0
samaneh  (جمعه 3 اردیبهشت 1400)
ممنون از مقاله کاملتون مدلهای کابینت زیبایی بود!