ويژگي هاي رنگ آبي و قرمز در دکوراسيون داخلي -کابینت آشپزخانه

ويژگي هاي رنگ آبي و قرمز در دکوراسيون داخلي -کابینت آشپزخانه

ويژگي هاي رنگ آبي و قرمز در دکوراسيون داخلي -کابینت آشپزخانه

رنگ آبي معمولا براي دکور دفاتر مورد استفاده قرار مي گيرد زيرا تحقيقات نشان داده است که افراد در اتاق هاي آبي کارآيي بيشتري دارند.
مدير سايت
1398/11/7
0 نظر

ويژگي هاي رنگ آبي و قرمز در دکوراسيون داخلي 

رنگ آبي با وجودي که از محبوب ترين رنگ هاست اما يکي از رنگ هايي است که کمترين اشتها را بر مي انگيزد.

در برخي از برنامه هاي کاهش وزن توصيه مي شود که غذاي خود را در بشقاب هاي آبي بکشيد .رنگ آبي به ندرت به صورت طبيعي در خوراکي ها وجود دارد. همچنين رنگ آبي غذا معمولا به عنوان نشانه فاسد بودن و يا سمي بودن آن در نظر گرفته مي شود.

دکوراسيون با استفاده از رنگ قرمز به اتاق گرمي و صميميت و جذابيت خاصي مي دهد.

سعي کنيد هنگامي که ديوار اتاق را با رنگ قرمز، رنگ آميزي مي کنيد قاب پنجره ها را هم رنگ کنيد در اين هنگام تمام توجهات به اثاثيه و ملحقات آن جلب مي شود. بنابراين انتخاب روان شناسي رنگ در دکوراسيون داخلي مناسب براي پرده ها بسيار مهم مي باشد. اگر شما درصدد خريداري يک مبلمان به سبک معاصر هستيد به شما پيشنهاد مي کنيم مبلمانتان را به رنگ قرمز آتشي انتخاب کنيد که هم نياز به مبلمان را رفع کرده باشيد و هم مبلمانتان به عنوان يک اثر هنري با سكب معاصر و مدرن در اتاق خود را نشان دهد.
يک رنگ بندي آرام در اتاق چشم را نوازش مي دهد. با قرار دادن مبلماني با رنگ قرمز در اتاق يک نقطه کانوني ايجاد مي شود که به آن روح جواني و شادابي مي دهد. با جادوي رنگ ها مي توان معايب يک خانه را برطرف کرد، فضاي اتاق را بزرگتر يا کوچک تر نشان داد، سقف خانه را کوتاه يا بلند کرد و يا راهروها را پهن و باريک جلوه داد.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر