10 نکته مهم در دکوراسيون داخلي - کابینت آشپزخانه

10 نکته مهم در دکوراسيون داخلي - کابینت آشپزخانه

به جاي پر کردن به سرعت يک اتاق با وسايلي که شما مي توانيد تهيه کنيد، سعي کنيد از وسايل محدودي که واقعا به آنها علاقه داريد در مراحل مختلف و به آرامي در طي مرور زمان به اتاقتان اضافه کنيد.
گروه مقالات دکوراسیون داخلی بایا چوب
1398/11/7
0 نظر

1 سرمايه گذاري کردن در بهترين ها:

به جاي پر کردن به سرعت يک اتاق با وسايلي که شما مي توانيد تهيه کنيد، سعي کنيد از وسايل محدودي که واقعا به آنها علاقه داريد در مراحل مختلف و به آرامي در طي مرور زمان به اتاقتان اضافه کنيد.

2از لباس هاي شخصي اقتباس کنيد.

اگر شما يک بلوز با رنگ دلخواه يا هر چيزي که داراي بافت هموار و صاف است داريد، آن را به يک نقاش منزل نشان دهيد تا مطابق رنگ آن براي شما رنگ مورد علاقه تان را تهيه کند.

3روشن کردن فضادر 10 نکته دکوراسيون داخلي :

بازتاب پارچه هاي پر تلالو و کاغذ ديواري هاي روشن به فضا کمک خواهد کرد که روشن تر به نظر برسند.

4از آنچه که داريد لذت ببريد.

بر روي چيزهاي با ارزش اتاق تاکيد کنيد. اگر سقف بلندي داريد پرده هاي بلند آويزان کنيد و اگر اتاقتان مانند يک جعبه تاريک است آن را تغيير ندهيد، فقط با يک رنگ سفيد روشن، فضاي تيره و خفه را – نجات دهيد. با آنچه که داريد کار کنيد و هميشه راحتي را در نظر بگيريد.

5نورها در 10 نکته دکوراسيون داخلي :

حداقل ? منبع نور در يک اتاق داشته باشيد هدف مطلوب با يک لامپ سقفي و چندين لامپ زميني و روميزي بدست مي آيد. از آباژورها مي توانيد براي روشن کردن گوشه هاي تيره استفاده کنيد.

6بيشتر از وسايل آنتيک و عتيقه و شيک استفاده کنيد.

در يک اتاق نشيمن بيشتر از وسايل وعتيقه هاي شگفت انگيز استفاده کنيد. اين حرکت براي فضاي ورودي هم عالي مي باشد.

7 فضاي ورودي جدي بگيريد.

از فضاي ورودي غفلت نکنيد! فکر کنيد که به عنوان يک پيش غذا مي باشد. فضاي ورودي بايد سبک همه جاي منزلتان را منعکس کند، به عبارتي ديگر بايد خلاصه اي از تمام فضاي منزلتان باشد. بايد در مهمانان حسي ايجاد کنند که راغب باشند تا بيشتر ببينند.

8 بيشتر جمع آوري کنيد.

هر وسيله اي که دوست داريد و با شما صحبت مي کند را جمع آوري کنيد، مهم نيست که چه چيزي هست و در چه تعدادي مي باشد، مهم اين است که شما آن را دوست داريد. .

9خطر در 10 نکته دکوراسيون داخلي !

وسايل روي ميز، وسايل اضافي محل ورودي، کفش ها، کوله پشتي بچه ها و نامه ها هر وسيله اي که نمايش گذاشتن آن زيبا نيست بايد در کمدها و فضاهاي تعبيه شده براي اين منظور، بايگاني شود.

10 آن سوي کاغذ ديواري:

تغيير رومبلي زدن و کاغذ ديواري کردن يکي از بهترين کارها براي ايجاد يک تغيير اساسي در منزل مي باشد که هزينه ها را تا حدودي مي تواند کم کند.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر